BÜYÜK TÜRK MİLLETİNE DUYURUMUZ

BUNLARIN YAPTIKLARI SİYASET DEĞİL, KOLTUK KAPMA VE KAPTIRMAMA YARIŞIDIR.

 

Ötüken Birliği Partimiz Türkiye Cumhuriyetinin siyasi olarak TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNİ,hukuki olarak ADALETİ, KİŞİ HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNİ, ahlaki olarak TÜRK TÖRESİNİ, iktisadi olarak HÜR GİRİŞİMCİ MİLLİ EKONOMİYİ, yani HER ŞEY TÜRK İÇİN, TÜRK’E GÖRE, TÜRK TARAFINDAN yapılmasını savunan ilk ve tek TÜRKÇÜ partidir.

Kuruluşumuzdan bu yana bütün dünyayı ve Türkiye’mizi etkileyen iki yıldan fazla devam eden salgın hastalık kısıtlamalarına ilaveten içeride ve dışarıda Türk ve Türkiye düşmanlarının her türlü siyasi ve politik engellemelerine rağmen başta TÜRK GENÇLİĞİNİN partimize gösterdiği yakın duruş ve alakası sayesinde tüm TÜRKİYE ve TÜRK DÜNYASI sathında disiplinli bir şekilde teşkilatlanma çalışmalarımız emin adımlarla devam etmektedir.

Hedefimiz yaklaşan göstermelik seçimlerden sonraki ilk demokratik seçimde Türkiye’mizin bütün köy, kasaba,ilçe ve illerinde ‘’BOZKURTLU’’ bayrağımızı açarak Cumhuriyetimizin kurucusu Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yolda milletimizi devleti ile birlikte çağdaş medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için iktidar olmaktır.

6 Şubatta Türkiye’mizin on bir vilayetinin doğrudan, tamamının da dolaylı etkilendiği büyük deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Yüce Tanrımızdan rahmet, geride kalan depremzedelere acil şifa ve sağlık dileklerimizle dua ediyoruz.
Bu kadar büyük can kaybı, zarar ve hasarın tek sorumlusu bütün uyarılara rağmen yılllardır hiçbir önlem almayan, hatta vatandaşa hoş görünmek ve gözünü boyamak maksadıyla hesapsız, kitapsız bilim dışı imar affı ve kontrolsuz, denetimsiz yapılaşmaya ruhsat veren iktidar ve onun görevlendirdiği yeteneksiz, liyakatsiz ve beceriksiz kadrolardır.

Daha deprem felaketinde giden canlarımızın KIRKI bile çıkmadan binlerce yaralı ve hasta depremzede vatandaşımız canının ve malının derdine düşmüş iken, bir de üstüne üstlük yokluk, fukaralık, hayat pahalılığı ve adaletsiz yönetimin zulmü altında inim inim inlerken muhalefet partilerinin aciz, yeteneksiz kadroları ve liderlerinin sözde birlik ve beraberlik çağrıları havada kaldığı gibi hem iktidarın hemde muhalefetin siyaset ile millete hizmet değil, sadece ‘’KOLTUK KAPMA, KOLTUĞU KAPTIRMAMA’’ yarışı içine girdikleri apaçık ortaya çıkmıştır.

Artık bu kötü gidişe son vermek, çöküşü engelleyip durdurmak yeni yepyeni bir ‘’DEVLET YAPILANMASI’’ zorunlu hale gelmiş iken devletimizin içine sızmış, yuvalanmış mikrop, virüs ne kadar zararlı varsa hepsinin temizlenip, ayıklanıp çöpe atılması önceliğimizdir.
Bunun için işçimizle, sanatçımızla, köylümüzle, işverenimizle, memurumuzla ve esnafımızla el ele verip omuz omuza çok çalışacağız.

Ve BİZ TÜRKÇÜLER bu koltuk kavgasının tarafı olmayacağız. Fakat seyirci kalmayıp, milletimizin yanında sahada olacağımızdan kimsenin endişesi olmasın.

TANRI TÜRK’Ü KORUSUN.

Çağatay Korkut Körüklü
Ötüken Birliği Partisi
Genel Başkan