GALERİ

19 MAYIS 2019 - KURTULUŞTAN KURULUŞA ETKİNLİĞİ

Ötüken Birliği Partisi olarak Muğla – Bodrum’da, Millî Mücâdeleyi çocuklarımıza  ve gençlerimize anlatmak için 2 uzman ekiple gerçekleştirmiş olduğumuz “Kurtuluştan Kuruluşa” 100.yıl etkinliğimizden görüntü ve videolar.

3 MAYIS 2019 - TÜRKÇÜLER GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Değerli misafirlerin yer aldığı, Orkun Vakfı ve Kıbrıs Millî Koordinasyon Komitesi Başkanı Sn. Yakan Cumalıoğlu, Teşkilât Başkanımız Sn. Derya Kürkçüoğlu ve Genel Başkanımız Çağatay Korkut Körüklü’nün konuşmacı olduğu, Tiyatrocu Ahmet Kaya’nın şiirleri ile, Bora Gencer’in şarkılarıyla renk kattığı 3 Mayıs 2019 Türkçüler Günü gece etkinliğimizden görüntüler ve videolar.

3 MAYIS 2019 - TÜRKÇÜLER GÜNÜ ANMA TÖRENİ

3 Mayıs Türkçüler Günü’nde, Büyük Türkçüler Nihal Atsız ve kardeşi Nejdet Sançar’ın kurganı başında anma törenine katıldık. Değerli büyüklerimizin konuşmalar yaptığı ve şiirler okuduğu anma töreninde Parti Yönetimi olarak katıldık ve ruhlarını şad ettik. Özellikle gençlerin de ilgi gösterdiği anma töreninden görüntü ve videolar. 

18 MART 2019 - ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ

Ötüken Birliği Partisi Genel Başkan Vekilimiz Sn. Derya Kürkçüoğlu, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü 104. yıl dönümü kapsamında, 5 yıldır düzenlemiş olduğu ve geleneksel hale gelmiş olan yemekte, değerli Şehit Aileleri ve Gazilerimiz ile bir araya geldi. Görüntülere ve videolara linkten ulaşabilirsiniz.

ÖTÜKEN BİRLİĞİ PARTİSİ 3. OLAĞANÜSTÜ KONGRE

Ötüken Birliği Partisi olarak 2 Mart 2019’da yaptığımız 3. Olağanüstü Kongremizin çoğunluksuz oturumundan kareler.

22 ŞUBAT 2019-KOSOVA BAĞIMSIZLIK RESEPSİYONU

Ötüken Birliği Partisi olarak 22 Şubat 2019’da Kosova Cumhuriyeti’nin bağımsızlığının 11. yılı kutlamaları çerçevesinde dâvetli bulunduğumuz resepsiyondan görüntüler.

 

10 KASIM 2018 - ATA'NIN HUZURUNDA

Ötüken Birliği Partisi olarak 80. ölüm yıldönümünde Başbuğ Gazi Mareşal Mustafa Kemâl Atatürk’ü Anıtkabir’de ziyaret ederek sevgi ve saygılarımızı sunduk. Heyet olarak gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizde Sn. Sinan Oğan Başkan ve Bodrum Belediye Başkanı Sn. Mehmet Kocadon ile de görüştük. Görüntülere linkten ulaşabilirsiniz.

 

29 EKİM 2018 – ANITKABİR’E YÜRÜYÜŞ

29 Ekim 2018 Cumhuriyet Bayramı’nda Ötüken Birliği Partisi olarak değerli yol arkadaşımız Sn. Sedat Hamza ve ekibi Gökbörü Türkçüler Derneği’nin düzenlemiş olduğu “Cumhuriyet ve Başbuğ Atatürk’e Saygı Yürüyüşü” etkinliğinde beraberdik. Ankara Güvenpark’ta başlayan yürüyüşü, Atamıza Anıtkabir’de saygı duruşu yaparak ve diz vurarak tamamladık.