DUYURU

TÜRK MİLLETİ’NE DUYURUMUZ:

 

BİZ TÜRK MİLLİYETÇİLERİ, EZELİ VE EBEDİ BAŞÖĞRETMENİMİZ – BAŞKOMUTANIMIZ GAZİ MAREŞAL MUSTAFA KEMÂL ATATÜRK’ÜN GÖSTERDİĞİ YOLDA TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ’Nİ, MİLLETİ İLE BİRLİKTE ÇAĞDAŞ MEDENİYETLER SEVİYESİNİN ÜZERİNE ÇIKARMAK, MİLLİ VE GÜÇLÜ İKTİDAR OLMAK İÇİN ÖTÜKEN BİRLİĞİ PARTİSİ ÇATISI ALTINDA BİRLİK İÇİNDE TOPLANDIK.

ÖTÜKEN BİRLİĞİ PARTİMİZİN HER NE KADAR MEVCUT SİYASİ PARTİLER YASASINA VE ANAYASAMIZA GÖRE YAZILMIŞ BİR TÜZÜĞÜ VARSA DA, BİNLERCE YILDIR VAR OLAN VE SONSUZA KADAR VAR OLACAK TÜRK TÖRESİ ESASINA DAYALI VE BAĞLI OLAN TÜRK DÜNYASI’NDAKİ İLK VE TEK SİYASİ PARTİDİR.

PARTİMİZ LİDER PARTİSİ DEĞİL, TÖRE PARTİSİDİR. TÜRK TÖRESİ, ATALARIMIZDAN KALAN BÜTÜN KURALLARIN TOPLAMIDIR. ‘’TÜRK OĞUZ BEĞLERİ; ÜSTTE GÖK ÇÖKMEDİKÇE, ALTTA YER DELİNMEDİKÇE SİZİN İLİNİZİ VE TÖRENİZİ KİM BOZABİLİR “

“İL BIRAKILIR, TÖRE BIRAKILMAZ”, “TÖRE KONUŞUNCA HAN SUSAR” GİBİ BİNLERCE YILLIK İFADELER TÖRE’NİN ANLAMINI VE VAZGEÇİLEMEZ OLDUĞUNU BİZE SÖYLÜYOR.

BUNA GÖRE ÖTÜKEN BİRLİĞİ PARTİSİ’NDE LİDER YOKTUR. TÜRK TÖRESİNE BAĞLILIK YEMİNİ ETMİŞ “BEĞ” VEYA “BEĞLER VARDIR.

TÖRESİZ MİLLETLERDE İSE SONRADAN YAZILMIŞ, HALKIN ÇIKARLARINI, MUTLULUK, REFAH VE ZENGİNLİĞİNİ DEĞİL VE FAKAT YÖNETENLERİN ÇIKAR VE İKTİDARLARINI GÖZETİP, KOLLAYAN, ZORBALIK VE SÖMÜRÜ DÜZENİ ANLAYIŞIYLA, GÖSTERMELİK DEMOKRASİ ALDATMACASIYLA ÇIKARILMIŞ YASALARLA GETİRİLEN ADALETSİZ “LİDERLİK, ÇARLIK, KRALLIK, BAŞKANLIK” GİBİ SİSTEMLER VARDIR.

TÜRK TÖRESİ’NE GÖRE “BEĞ” MİLLETİNE BAKMAK, GÖZETMEK, KORUMAK, KOLLAMAK, ONUN HUZUR, REFAH, MUTLULUK, ZENGİNLİK , GÜVEN İÇİNDE BÜYÜMESİ VE ÇOĞALMASI İÇİN ÇABA GÖSTEREN KİŞİDİR. BEĞ, MİLLETİNE EMİRLER YAĞDIRAN DEĞİL, YOL VE YÖN GÖSTERENDİR.

ÖTÜKEN BİRLİĞİ PARTİSİ ÇATISI “GÖKKUBBEMİZ” OLAN KOCA BİR HANDIR. BEĞ DE BU HANIN HANCISIDIR, HERKES BU HANDA TÖRE DAHİLİNDE OLMAK VİCDANI HÜR, FİKRİ HÜR BİR ŞEKİLDE HAREKET ETMEKTE SERBESTTİR.

ÖTÜKEN BİRLİĞİ PARTİSİ’NDE HIRSIZLARA, YOLSUZLARA, AHLAKSIZLARA, NAMUSSUZLARA, ŞEREFSİZLERE, DOLANDIRICILARA, YALANCILARA, DALKAVUKLARA, YER OLMADIĞINI HERKES BİLMELİ VE ÇOK İYI BELLEMELİDİR.

ÇOĞUN AZI EZEMEDİĞİ, AZIN EZİLMEDİĞİ, İNSAN HAK VE ÖZGÜRLÜKLERİNE SAYGILI, CEZA İLE DEĞİL, RIZA İLE ÖZGÜR HALK İRADESİ VE SERBEST SEÇİM SİSTEMİ İLE SADECE SEÇİLENLERİN YÖNETTİĞİ BİR ÜLKE ANLAYIŞI VE GAYRETİ İÇERİSİNDE ‘’TÜRKİYE’MİZİ” YÖNETMEYE ADAY VE TALİBİZ.

BU DUYGU VE DÜŞÜNCELERLE MİLLETİMİZİN YENİ YILINI KUTLAR, SAĞLIK VE ESENLİKLER DİLERİZ.
GÖK KUBBE ÇADIRIMIZ OLSUN,
TANRI TÜRK’Ü KORUSUN.

ÇAĞATAY KORKUT KÖRÜKLÜ
GENEL BAŞKAN